Ochrana osobních údajů


1. SLER Eurhostal, SL (Dále Eurhostal) CIF: B-12, 386.926 bydlištěm v Jai Aláj Street 2 – Alcossebre, a zapsané v obchodním rejstříku provincie Castellón, v knize 781, Folio 200, Strana CS-9595. Kontakt Email: info@eurhostal.com

2. Jako osoba odpovědná za automatizované soubory z tohoto webu, Eurhostal chtějí informovat návštěvníky a uživatelům své internetové stránky své politiky ochrany a nakládání s osobními údaji, které budou platné, pokud se uživatelé rozhodnou vyplnit některé redaccion.eurhostal.com formě shromážděných osobních údajů, s výjimkou případů uvedených v ochraně soukromí vztahující se na každé konkrétní podobě. V každém případě, Eurhostal garantované po celou dobu celistvost a plné dodržování povinností stanovených zákonem 15/1999 ze dne 13. prosince o ochraně osobních údajů, jakož i podle královského dekretu 1720/2007, ze dne 21. prosince schválila nařízení o rozvoji předpisů zákona 15/1999, stejně jako ostatní.

3. Osobní údaje, které jsou poskytovány uživateli, nebo návštěvníci webových stránek budou zařazeny do databáze, která je odpovědná Eurhostal s cílem usnadnit přístup k obsahu nabízené prostřednictvím internetových stránek, poskytování, řízení, správu, rozbalte a zlepšit služby a / nebo obsah nabízených na stránce, převést tyto služby na vkusu a preferencí uživatelů, studie o využívání služeb uživatelů a návštěvníků, design nových služeb s tím spojené služby nebo obsah, řízení incidentů a údržbu internetových stránek, těch potřebných pro rozvoj, provádění a kontrola smluvního vztahu, že uživatel nebo návštěvníky webu se konalo na jeho case Eurhostal, poskytují informace o cestování obsahu, včetně informace o konkrétních destinacích a jiné podobné služby, jakož i k reklamním a obchodním průzkumu Eurhostal výrobků a služeb.

4. Eurhostal informuje uživatele a návštěvníky na stránku dobrovolné nebo povinné povahu osobních údajů, které mohou být požadovány v registrační formuláře a přístupu ke službám a / nebo obsah nabízených na internetových stránkách. Oznámení, které učinil v době odběru prostřednictvím vizuálních podnětů, jako jsou plovoucí okna, umístění hvězdiček nebo symboly vedle požadované informace, nebo chcete výše uvedené. Odmítnutí poskytnout osobní informace požadované, dodávky nepřesných nebo neúplných údajů může vést k poskytování nedostatečné, neúčinné, vadný nebo jiné poskytování služeb a / nebo obsah k dispozici pro uživatele a návštěvníky.

5 .- Eurhostal může změnit tento Ochrana osobních údajů v souladu s legislativními požadavky, regulační, nebo za účelem přizpůsobení politiky pokyny vydané agenturu pro ochranu údajů, takže uživatelé se doporučuje navštívit jej pravidelně.

6. Eurhostal plně vědomi použití a zacházení se věnovat osobní data, která mohou být vyžadována nebo nemůže získat z its website uživatelů k řídící naše služby nebo na send komerční výrobky nebo služby mohou být zajímavé.

7. Eurhostal přijmout opatření pro technická a organizační opatření k zajištění bezpečnosti osobních údajů, čímž se zabrání jeho změně, ztrátě, či neoprávněnému přístupu, s ohledem na stav technologie v souladu s ustanoveními královské vyhlášky 1720/2007 ze dne 21. prosince, se schvaluje nařízení se provádí zákon 15/1999, ze dne 13. prosince o ochraně osobních údajů.

8. Uživatelé budou odpovědné, v každém případě, pravdivost poskytnutých informací a jsou zodpovědné za komunikaci s Eurhostal jakékoli změny v nich, takže Eurhostal bez odpovědnosti v tomto ohledu prostřednictvím kontaktní e-mail: info @ Eurhostal . com.

9. Uživatelé mají a mohou vykonávat práva na přístup, zrušení, opravu a námitky písemně na směry uvedené v každém případě, nebo adresu: info@eurhostal.com.

10. Eurhostal podle zákona 34/2002, ze dne 11. července službách informační společnosti a elektronické obchodování a zákon 56/2007 ze dne 28. prosince o opatřeních na podporu informační společnosti Informace, které bylo změněno v žádném případě posílat reklamu a komunikaci za účelem prodeje nebo jiné obchodní uživatelů bez jejich předchozí žádosti nebo souhlasu. Eurhostal ani zasílání nevyžádaných nebo předchozí souhlas, nebo poslat řetězové dopisy nebo nevyžádané elektronické souhlasu.

Eurhostal informuje uživatele, že bude proti zasílání obchodních sdělení podle pokynů v každém případě, nebo písemně na kontaktní adresu: info@eurhostal.com.

nebo

Eurhostal informuje uživatele, že pokud si nepřejete dostávat marketingové informace budou proti zasílání obchodních sdělení písemně na kontaktní adresu: info@eurhostal.com,
s uvedením oblast: nízká

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.