Komplex Eurhostal


Popis ubytování

Velký hotelový komplex se nachází v první linii u moře. Ideální skloubení nezávislosti s komfortem kvalitních hotelových služeb. Ideální pro rodiny s dětmi. Možnost ubytování bez stravy nebo se stravou

bufetovým způsobem v hotelové estauraci. Komplex se skládá ze dvou pětiposchoďových budov s dvěma výtahy.

[video_embed url=»http://www.youtube.com/watch?v=dFzswbg5QO8″]

Turistické apartmány první kategorie.

Příjezd od 17 hod.

Odjezd do 10 hod.

Nedaleko jsou obchody, bary a lékařská ordinace.

Vybavení hotelu

Služba recepce 24 hodin denně. Úklidová služba od pondělí do pátku. Restaurace bufetového stylu, audiovisuální sál pro práci i zábavu, tři bazény, jeden pro dospělé a dva pro děti. Bar a dětské hřiště u bazénů.

Samoobslužná prádelna (za poplatek).

Pokoje

Účelně zařízené pokoje typu STUDIO PRO 4 OSOBY (typu 2+2) o rozloze 40 m². Dvě lůžka a dvě rozkládací pohovky oddělené záclonou, kompletně vybavená kuchyňka s lednicí a mikrovlnou troubou,

příslušenství, balkón, TV, za příplatek klimatizace.

Pokoje přizpůsobené tělesně postiženým.

Výhled na moře, bazén nebo do okolí. Rozsáhlé travnaté plochy.

[video_embed url=»http://www.youtube.com/watch?v=pOBW9EoU4JQ»]

Stravování

Restaurace „la Cúpula“ nabízí stravu domácích a tradičních španělských jídel bufetovým způsobem (švédské stoly).

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Sport a zábava

Animační program pro děti a dospělé. Za poplatek je možné zahrát si stolní tenis, kulečník a vzdušný hokej.

Ve vstupní hale zdarma připojení k internetu přes wi-fi. V baru počítače s připojením na internet za poplatek.

Pláž a okolí

Pláž s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu, zadním vchodem hotelu přístup na promenádu, pláž je vhodná pro děti. Možnost pronajmutí lehátek (za poplatek).

Hotel se nachází v klidné čtvrti Las Fuentes, 1 km od centra městečka Alcossebre s 2 km pláží s jemným světlým pískem, a je obklopen národním parkem Sierra de Irta.

V blízkosti hotelu je možné zahrát si tenis a minigolf, nebo si pronajmout plachetnici, nebo se zapsat do potápěčského kurzu.

Ezidenční Eurhostal

ezidenční komplex Apartmány Eurhostal a restaurace „la Cúpula“ byly postaveny roku 1973 podle návrhu architekta Antonia Lamely.

Antonio Lamela se narodil roku 1926 v Madridu. Jeho architektonický styl je charakterizován vizionářským jevem skloubený s praktičností a nenarušitelností okolí.

S kolegou Richardem Rogersem jsou autory např. nového letištního terminálu v Madridu, poslední rekonstrukce fotbalového stadionu Realu Madrid Santiago Bernabeu, stadionů Son Moix na Palma de Mallorca a Romareda v Zaragoře.

Komplex Eurhostal je situován v první linii u pláže. Zadním vchodem se dostanete přímo na plážovou promenádu. Nachází se 50 m od pláže Las Fuentes a 100 m od přístavu sportovních jachet.

Na celkové rozloze 12 499 m² se rozkládají dvě pětiposchoďové budovy apartmánů pojmenované „budova A“ a „budova B“ (každá budova má dva výtahy), mezi nimi tři bazény, několik samostatných apartmánů nazývané „bungalow“ a rozsáhlá zahrada o 2 800 m².

Pokoje jsou orientované na východ nebo západ. Z pokojů v budově B s orientací na východ se naskytuje ničím nerušený výhled na moře a pláž Las Fuentes.

p2-204_fotografa_baja-5

 Konferenční sál Columbretes

Moderní konferenční sál, technicky vybavený pro jakoukoli příležitost: schůze, oslavy, semináře, expozice, animace, tanec atd. Kapacita 100 lidí.

Sál o rozloze 300 m² je rozdělen do několika zón. Relaxační s pohodlnými křesly, pracovní se stoly a židlemi a zábavná zóna pro tanec a animaci s moderním hudebním pultem a discotékovými světly.

foto09

Kavárna Azahar

Kavárna se nachází v těsné blízkosti bazénů. Nabízí příjemné posezení na terase. Klienti si mohou zahrát kulečník, stolní tenis či vzdušný hokej.

Koná se zde část animačního programu.

K dispozici jsou také počítače s připojením na internet (za poplatek).

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.