O nás


Náš firemní účel

Hotelový komplex Eurhostal je nezávislý rodinný podnik sídlící v Alcossebre. Jeho firemním účelem je pronajímání turistických apartmánů a provoz restauračního zařízení, které představuje doplňující službu k nabídce pronájmů.

Naše historie

Tento podnik byl založen v roce 1995 za účasti tří obchodních partnerů za účelem správy apartmánů ležících ve stejném objektu nacházejícím se v městečku Alcossebre. V současnosti spravuje přes 200 apartmánů a restauraci. V souvislosti s rozšiřováním podniku pořizováním nových apartmánů jeden z partnerů v roce 2004 odkoupil 100 % podílu společnosti.

Naše pozice

Hotelový komplex Eurhostal je největší komplex turistických apartmánů, co do počtu pokojů, na celém pobřeží Costa Azahar. Je považován za předního poskytovatele co se rodinného turismu týče, díky široké nabídce hotelových služeb, avšak v osobnějším pojetí apartmánu a díky své skvělé poloze v první linii pláže v klidné obytné zóně.

Naše meta

Neustále zvyšovat kvalitu našeho zařízení s cílem upevnění naší pozice jako přední poskytovatelé rodinného turismu. Předpovědět a uspokojit poptávku našich hostů. Upevnit náš cenný lidský kapitál pomocí školení, rozvíjení a motivace.

Naše vize

Mít přední postavení v turismu a ve společnosti, být žádaným a respektovaným zaměstnavatelem a udržet si solidní pozici na trhu.

Naše hodnoty

Hotelový komplex Eurhostal je charakterizován službami té nejvyšší kvality za velmi výhodnou cenu. Tým hotelových pracovníků je naším největším bohatstvím. Svým osobním a profesionálním přístupem a milým chováním se snaží hostům zpříjemnit pobyt a vytvořit jim ten nejlepší zážitek. V tomto rodinném zázemí jsou vždy přítomny etické hodnoty, jednoduchost, osobní jednání a podnikatelský duch v řízení celého podniku.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.